Konserwacja Żurawi

Serwis żurawi, UTB, maszyn i urządzeń komunalnych

SERWIS

Prowadzimy serwis stacjonarny, oraz mobilny na terenie całego kraju.

utb, komunalne, podnośniki koszowe
Podnośniki koszowe, żurawie, urządzenia  transportu bliskiego.

Większość awarii sprzętu zarówno UTB jak i urządzeń komunalnych spowodowana jest drobnymi usterkami podzespołów, dlatego możliwa jest naprawa u klienta. Już na początku działalności uruchomiliśmy serwis mobilny, który w znacznym stopniu przyspieszy naprawę i ograniczy  Państwa koszty spowodowane przestojem…

     Nasz serwis oferuje konserwację i naprawę m.in. żurawi samojezdnych, przenośnych, podestów ruchomych potocznie określanych jako dźwigi, hds-y czy windy, a także podnośników koszowych różnych marek. Przygotowujemy dokumentacje niezbędną do do zarejestrowania urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego. Pomagamy w procesie rejestracji i przeprowadzenia badania odbiorczego zgłoszonego urządzenia…

Belownice, recycling, urządzenia i pojazdy komunalne.

 Belownice to odrębna grupa maszyn, która ze względu na swą różnorodność zajmuje znaczącą pozycję w śród  serwisowanych urządzeń. Intensywna eksploatacja, brak okresowych przeglądów prowadzi do częstych usterek i awarii.

Spośród pojazdów komunalnych takich jak: zamiatarki, hakowce, bramowce i śmieciarki, najczęściej awariom ulegają śmieciarki ze względu na ciężkie warunki i środowisko pracy. Dzięki szybkiej naprawie, urządzenia mogą powrócić do wykonywania zadań.

  Nasz serwis wykonuje przeglądy urządzeń transportu bliskiego (UTB), podlegających badaniom okresowym Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Po sprawdzeniu i usunięciu usterek sprzęt zostaje przygotowany do badania technicznego. Istnieje możliwość odtworzenia i skompletowania dokumentacji niezbędnej do do zarejestrowania urządzenia  w UDT.

  Wykonujemy również alternatywne sterowania do urządzeń takich jak: śmieciarki, prasokontenery, prasy, belownice itp…

Konserwacja Żurawi - Śmieciarka Faun, serwis żurawi, podnośniki koszowe
Przewiń na górę